Оцифровка відеокасет VHS (VHS-C, S-VHS) та MiniDV

У кожній родині напевно є відеокасети VHS з сімейним відеоархівом, на яких знято дорогоцінні, пам’ятні відеокадри. Можливо, відеомагнітофоном давно не користувалися, а відеокасети VHS зберігаються десь на полицях, припадають пилом і займають багато місця. Але ж хочеться з сім’єю подивитися і згадати про ті цікаві моменти.
Термін довговічності відеокасет VHS приблизно 10-15 років. Магнітний шар руйнується і поступово осипається. Такі відеокасети бажано оцифровувати, чим раніше, тим краще. Я Вам допоможу оцифрувати такі відеокасети і запишу на ваш USB- носій або за бажанням на DVD.
При оцифрування відеокасет VHS використовую професійний відеомагнітофон, дані записую на HDD (жорсткий диск), потім редагую відео зображення і звук, накладаю цифрові фільтри, і після того конвертую відеофільм багатопрохідним кодуванням. Після цього трудомісткого процесу, який вимагає багато часу, записую на цифровий носій.
Перед кожним оцифруванням відеокасети формату VHS (VHS-C, S-VHS) в обов’язковому порядку налаштовую “TRACKING” в відеомагнітофоні. Стежу за синхронізацією звуку з відеозображенням під час процесу оцифровки відеокасети.

У загальну вартість входить:

 

zvмаксимальна обрізка порожніх кадрів;

zvперегляд і вирізка зйомки із закритою кришкою на об’єктиві;

zvвидалення відеокадрів, коли після зйомки ви забули натиснути кнопку Стоп;

zvредагування звуку.

zvВиконую термінові замовленняzv

(робота робиться відразу +100% до замовлення) 

Додаткові послуги обговорюються окремо:

zvвідеомонтаж вашого відео;

zvпри створенні DVD диска сцени розбиваю на розділи;

zvза бажанням клієнта кожен епізод конвертуються і зберігається окремим файлом (при цьому зберігається максимальна якість та його можна подивитися на плазмовому телевізорі);

zvпереглядаю і вирізаю порожні кадри (перешкоди);

zvконвертую відео за бажанням клієнта в різні відео формати;

zvоцифровую MiniDv касети;

zvтиражую DVD диски;

zvроблю авторську обкладинку на DVD бокс і друк на DVD диск з авторським зображенням.


vnimanieP.S .:
Шановні замовники! Мені часто доводиться переробляти чужі роботи і по-новому оцифровувати відеокасети. Так як якість відеозапису після цих фахівців бажає кращого, причина в тому, що вони слабо володіють знаннями з оцифрування відеокасет і не знають, як максимально зберегти якість запису.
Ви, звичайно, запитаєте чому?
Зустрічав такі цікаві оголошення:
– Якісно і не дорого, навіть при Вас можу швидко оцифрувати відеокасету.
При цьому задумайтеся, це як може бути якісно і не дорого, це яким чином ???
1. Причина в тому, що той хто оцифровує відеокасети, має простий відео записуючий пристрій DVD, пише він відразу на DVD диск в реальному часі в форматі MPEG, про хорошу якість відео і звуку вже годі й думати.
2. Наступний варіант: любителі, які себе називають професіоналами, оцифровують за допомогою ТВ-тюнера, на виході з такого тюнера знижується якість відео і звуку.
3. Мають задовільними знаннями налаштувань, кодувань і перетворень одного формату в інший.
4. У дилетантів дуже часто виникають проблеми з синхронізацією відео зі звуком, відео іноді йде швидше, а звук спізнюється або навпаки.
5. Якщо ви занесете відеокасети на телебачення, вони з вас візьмуть дуже дорого, а оцифрують у вільний час і якомога швидше – це ж справжня халтура.

Буду вдячний, якщо Ви поділитеся цією статтею з друзями в соціальних мережах. Дякуємо!)

Эта статья также доступна на русском языке

gerbУвага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Передрук текстів суворо заборонено.